
Maciej Adam Wódzki
Psychiatra dorosłych, specjalista psychiatra wieku rozwojowego, uczestnik licznych szkoleń krajowych i międzynarodowych.
Do jego głównych zainteresowań zawodowych należą konteksty rozwoju i możliwości oddziaływania postnowoczesnej psychiatrii. Nieustającym źródłem inspiracji pozostaje myśl filozoficzna Michela Foucaulta, osiągnięcia kognitywistyki i neuronauki (w tym genetyki) oraz inkluzywna refleksja społeczna umocowana w deliberatywnej tradycji szkoły frankfurckiej.
Obszarem szczególnej troski są dla niego również zagadnienia związane ze współczesnym dyskursem bioetycznym. Zwraca uwagę na wielość perspektyw, z jakich formułowane są sądy normalizujące oraz konsekwencje wyłaniające się z wielogłosu, którym opisywani są poszczególni ludzie.
W codziennej pracy stara się aplikować zasady medycyny opartej na faktach klinicznych (evidence-based medicine), koncentrując się na wynegocjowaniu ze zgłaszającymi się osobami wspólnie uznawanej strategii interpretacji i działania w obliczu zdefiniowanych problemów.
Współpracuje z multidyscyplinarnym zespołem terapeutów, starając się w ten sposób zaoferować złożone i wielopłaszczyznowe praktyki uzdrawiania przy specjalnym profesjonalnym podejściu do osób z przestrzeni nieneurotypowych spektrów rozwojowych (adhd, add/ocd, autyzm), osób traumatyzowanych oraz osób niebinarnych i nieheteronormatywnych (LGBTQ+).

Dorota Mrozek
Psycholożka, psychoterapeutka, dr n. hum., terapeutka traumy, terapeutka somatyczna. W swojej praktyce łączy psychoterapię zorientowaną na ciało (praca ze świadomością ciała, z regulacją ciała, z traumą od strony odczuć z ciała) z podejściem systemowym i narracyjnym.
Jest certyfikowanym praktykiem Somatic Experiencing (SE), praktykiem Integral Somatic Psychology (ISP). Ukończyła także szkolenie NeuroAffective Touch (NATouch), pozwalające na wprowadzanie i pogłębianie pracy z dotykiem podczas procesu psychoterapeutycznego, również w kontekście traumy przedwerbalnej.
Od blisko 10 lat pracuje jako asystentka podczas szkoleń SE i ISP w różnych krajach (Polska, Indie, Turcja, Egipt) i we współpracy z różnymi nauczycielami.
Szczególnym obszarem jej zainteresowań jest :
- ciało w psychoterapii
- praca z traumą
- praca z dorosłymi, znajdującymi się w spektrum ADHD/ADD
- psychoterapia wrażliwa kulturowo.
Prowadzi terapię indywidualną, terapię par i rodzin. Systematycznie uczestniczy w superwizji indywidualnej i grupowej.
Ukończyła m.in. całościowy kurs psychoterapii systemowej (WTTS Poznań), całościowe szkolenie z terapii narracyjnej (ITN Londyn). W tej chwili w trakcie przygotowywania pracy dyplomowej z zakresu praktyki narracyjnej (ITN Londyn).
Jest członkiem WTTS, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem założycielem Polskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing.
Istnieje także możliwość pracy w języku angielskim.

Agnieszka Pilarska
Doktor nauk o zdrowiu, specjalistka psychologii klinicznej, psychoterapeutka (terapia indywidualna, par i rodzin). Przeprowadza diagnozę kliniczną dzieci, młodzieży i osób dorosłych, rehabilitację osób z deficytami rozwojowymi, poradnictwo dla rodziców, wsparcie interwencyjne w kryzysie, konsultacje
w przebiegu chorób psychosomatycznych i somatycznych.
Neuropsycholog; ukończyła pięcioletnie szkolenie post-doc w Wielkopolskim Centrum Onkologii, gdzie zajmowała się diagnozą neuropsychologiczną pacjentów onkologicznych.
Ukończyła całościowy kurs psychoterapii systemowej WTTS w Poznaniu

Angelika Piotrowska
Kwalikowana asystentka medyczna, której praca gwarantuje sprawność logistyczną Poradni i jednocześnie stwarza przyjazną atmosferę z poszanowaniem dyskrecji stosownym do okoliczności.